Access Bars Eğitimi✔️

Access Bars eğitimi, zihninizin ve bedeninizin potansiyelini ortaya çıkarmak için benzersiz ve güçlü bir yol sunar. Access Bars eğitimi, bilinçaltınızın gücünden yararlanarak sizi geride tutan engelleri aşmanıza yardımcı olabilir ve size kendi içsel bilgeliğinize ve sezgilerinize erişmeniz için araçlar sağlayabilir. Access Bars eğitimi, bir dizi basit beden işlemi aracılığıyla, bedenin enerji merkezlerinde depolanan elektromanyetik enerjiye nasıl kolayca erişeceğinizi ve serbest bırakacağınızı öğretir. Bu, sizi geride tutan düşünce, duygu ve davranış kalıplarını serbest bırakır ve hayatınızın her alanında sizin için yeni olasılıklar açabilir. Access Bars eğitimi, hayatınızda köklü değişiklikler yaratabilecek güçlü bir kendini keşfetme ve dönüşüm aracıdır.

Access Bars Eğitim Ücreti ☑️

Access Bars Eğitim Ücreti hakkında bilgi verelim. 2022’de Access Bars eğitimi almak isteyen birçok öğrenci var. Ancak sorun şu ki, onlara bu hizmeti veren kişi tarafından kendilerine ne tür bir eğitim verileceğini bilmiyorlar. Bu nedenle, size yardımcı olmak için, 2022 erişim çubukları eğitim ücreti hakkında size bazı bilgiler vermeye karar verdik.

Bars seansları eğitiminin kurucusu olan Gary Douglas’ın eğitimi ile ilgili bilgi almak için buradaki içeriği inceleyebilirsiniz.

Bu hizmeti uzun süredir kullanan ve bundan çok iyi sonuçlar alan birçok insan var. Bu nedenle, 2022 yılında access bars eğitimi almak istiyorsanız, kesinlikle hayatında iyi bir deneyime ve kaliteli bir yapıya sahip olan birinden almalısınız.

Access Bars Eğitimi Nedir❓

Access Bars eğitimi, özel çubuklar kullanarak öğrenmesi kolay ve son derece etkili bir uygulamalı enerji temizleme ve salıverme yöntemidir. Çubuklar, elektromanyetik enerjiyi iletmek ve aktarmak için tasarlanmış özel metalden yapılmıştır. Çubukları başınızdaki, yüzünüzdeki, omuzlarınızdaki, sırtınızın üst kısmındaki, ellerinizdeki ve ayaklarınızdaki belirli noktalara yerleştirerek, vücudunuzdaki sıkışmış enerjiyi temizleyebilir ve sizi geride tutan olumsuz duyguları serbest bırakabilirsiniz. Enerjiyi temizleyerek, bedeninize iyileşme, yeniden dengelenme ve optimum düzeyde çalışma fırsatı verirsiniz.

Dr Dain Heer ile ilgili bilgi almak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz

Bars seansları eğitimi bir terapi değildir. Herkesin yapabileceği çok basit ve müdahaleci olmayan bir vücut çalışması şeklidir. Diğer birçok enerji terapisi ile aynı prensipleri kullanır, ancak daha spesifik ve hassas bir yöntemdir. Birçok kişi Access Bars eğitimi ile tek seansta güçlü sonuçlar elde eder, ancak optimum sağlık ve esenliği korumak için düzenli olarak da kullanılabilir.

Access Bars Eğitiminin Faydaları☑️

Access Bars eğitiminin hem fiziksel hem de psikolojik pek çok faydası vardır. Access Bars eğitimi süreci ayrıca ilişkilerinize, işinize ve hayatınızın tüm alanlarına birçok fayda sağlar. Bir Access Bars eğitim seansından sonra en sık bildirilen faydalardan bazıları şunlardır:

 • Uykunun iyileşmesi ve uykusuzluğun azalması
 • Sindirimin iyileşmesi ve şişkinlik ve gazın azalması
 • Enerji seviyelerinin artması ve zihinsel berraklığın artması
 • Stres ve kaygıyla başa çıkma becerisinin artması
 • Sezgi ve psişik yeteneklerin artması
 • Karar verme ve sorunları çözme becerisinin artması
 • İlişkilerin iyileşmesi ve bolluk ve refahın artması
 • Yaratıcılığın artması ve yeni tutku ve hobilerin keşfedilmesi
 • Özgüven ve özsaygının artması
 • Geçmişteki acıları iyileştirdikten sonra hayatınızı yeniden “geri kazanma” hissi, Sizi geride tutuyor olabilecek travmalar ve kalıplar
 • Daha canlı, bağlı ve anda mevcut hissetmek
 • Zor durumlarda bile daha sık mutlu hissetmek
 • Geçmişteki acılar ve travmalar nedeniyle özgür ve yüksüz hissetmek
 • Öfke ve kızgınlığı serbest bırakmak

Theta Healing Mucizeleri içerikli yazımıza buradan ulaşabilirsiniz

Access Bars Eğitim Seansı Sırasında Neler Olur❓

Çubuklarla çalışırken, çubukları vücudunuzdaki belirli noktalara yerleştirmeniz için size rehberlik edilecektir. Uzanmak ya da rahat bir pozisyonda oturmak isteyebilirsiniz. Genellikle çubuklar başınız, yüzünüz, omuzlarınız, sırtınızın üst kısmı, elleriniz ve ayaklarınızdaki belirli noktalara yerleştirilecektir. Bunu yapmanın doğru ya da yanlış bir yolu yoktur ve çubuklar sizi vücudunuzun en çok iyileşmeye ihtiyaç duyduğu bölgelere yönlendirecektir.

Bazı insanlar vücutlarının enerji depolanan bölgelerinde sıcaklık veya ısı hissederler. Ayrıca vücudunuzda karıncalanma, titreşim, hareket, sarsıntı veya başka hisler de yaşayabilirsiniz. Özellikle çubuklar başınıza yerleştirildiğinde duyguların ve anıların yükseldiğini de hissedebilirsiniz. Bu sürecin normal ve doğal bir parçasıdır. Ayrıca çubuklarla çalışırken sesler duyabilir ve imgelemler görebilirsiniz. Bu çok güçlü olabilir, ancak genellikle oldukça hızlı geçer. Çoğu insan derin bir rahatlama hissettiğini ve vücutlarının sadece birkaç dakika içinde ne kadar çok şeyi bırakabildiğine şaşırdığını bildiriyor.

Access Bars Eğitiminin Farklı Türleri Nelerdir❓

Access Bars eğitiminin birkaç farklı türü vardır. Aşağıda birkaç örnek verilmiştir:

Access Bars Eğitimine Giriş – Bu, vücudunuzu daha derin bir seansa hazırlamanıza yardımcı olan bir saatlik bir giriş seansıdır. Bu seans, yöntemde yeniyseniz Access Bars eğitimine başlamak için mükemmel bir yol olabilir.

Tam Seans, 30 dakikadan bir saate kadar sürebilen tam uzunlukta bir seanstır. Access Bars eğitiminin tüm faydalarını deneyimlemek isteyenler için mükemmel bir giriş seansı olabilir.

Güçlendirme Seansı ; Bu, Access Bars eğitimine zaten aşina olanlar için tasarlanmış daha kısa bir seanstır. Enerjinizi açık ve duygularınızı dengede tutmak için düzenli olarak kullanılabilir.

Theta healing nedir ? ile ilgili içerikler ile ilgileniyorsanız bu içeriğimize mutlaka göz atmalısınız.

Access Bars Eğitiminden Ne Gibi Sonuçlar Bekleyebilirim❓

Bir Access Bars eğitim seansından bekleyebileceğiniz sonuçlar hedeflerinize bağlı olacaktır. Bazı kişiler hemen sonuç alabilirken, bazılarının faydalarını fark etmesi daha uzun sürebilir. Deneyimlemeyi bekleyebileceğiniz faydalar arasında uykunun iyileşmesi, enerjinin artması, stres ve kaygının azalması, sindirimin iyileşmesi, yaratıcılık akışının artması ve bolluk ve refah duygusunun artması sayılabilir.

Bars seansları eğitimi seansının bildirilmiş bir yan etkisi yoktur ve her yaş ve geçmiş için uygundur. Çoğu insan ilk bars seansından sonra faydaları fark ederken, diğerlerinin herhangi bir değişikliği fark etmesi daha uzun sürebilir çünkü vücut kendi hızında salıverir ve iyileşir. Sonuçlarınızı uzun vadede korumak için bars sürecini istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz ve yüksek stres veya duygusal çalkantı dönemlerinde bars sürecini düzenli olarak kullanmak özellikle faydalı olabilir.

Access Bars Eğitiminin Faydalarını En Üst Düzeye Çıkarmak için İpuçları ❗️

Çubuklarla çalışırken, o anda bulunduğunuzdan ve odaklandığınızdan emin olun. Çubukların doğru yerleştirildiğinden emin olun ve dikkatinizi vücudunuzda ve yaşadığınız hislerde tutun. Vücudunuzda neler olup bittiği konusunda açık ve meraklı olun ve hiçbir şeyi analiz etmeye veya anlamaya çalışmayın. Seansınızdan sonra günlük tutmak ve düşüncelerinizi, duygularınızı ve içgörülerinizi yazmak isteyebilirsiniz.

Barları bir bakım programının parçası olarak düzenli olarak kullanırken de bu ipuçlarını takip ettiğinizden emin olabilirsiniz: – Hayatınızda ortaya çıkan olumsuz duyguları serbest bıraktığınızdan emin olun. – Çubuklar vücudunuza yerleştirildiğinde açık ve meraklı olun. – Vücudunuza odaklanın. – Şimdiki anda kalın. – Dikkatinizi vücudunuzdaki hisler üzerinde tutun. – Çubukların bedeninizde ne yaptığı konusunda açık ve meraklı olun. – Dikkatinizi vücudunuzdaki hisler üzerinde tutun.

Access Bars Eğitim Kaynakları ☑️

Bars seansları eğitimi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız birçok mükemmel kaynak mevcuttur. Bazı mükemmel kaynaklar aşağıdakileri içerir: Access Bars Türkiye Bu, Bars seansı eğitimi hakkında birçok bilgi sunan bir web sitesidir. Ayrıca yaklaşan seminerler hakkında bilgiler de içerir. Access Bars eğitimi hakkında birçok faydalı bilgi sağlayan mükemmel bir blogdur. Ayrıca, insanların deneyimlerine ilişkin birçok ilk elden anlatımı da içerir. – Facebook Grupları – Bazı Facebook grupları Access Bars eğitimi hakkında tartışmalara ayrılmıştır.

Sonuç

Bars seansları eğitimi, öğrenmesi kolay ve son derece etkili bir uygulamalı enerji temizleme ve özel çubuklar kullanarak salıverme yöntemidir. Access Bars eğitimini kullanmanın birçok faydası vardır ve çoğu kişi ilk seanslarından sonra çok çeşitli faydalar elde eder. Bu ipuçlarını takip ederek Access Bars eğitiminin faydalarını en üst düzeye çıkardığınızdan emin olabilirsiniz. Bu yöntem hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Access Bars şirketinin web sitesi ve blogları da dahil olmak üzere birçok mükemmel kaynak mevcuttur.

Diğer içeriklerimiz

Access Bars eğitimi kaç Türk Lirası?

Bars seansları eğitimi bugün dünya çapında 170’ten fazla ülkede aileler, okullar, işletmeler, sporcular ve çok daha fazlası tarafından kullanılıyor. Programın ilk maliyeti 2500 TL.

Access Bars kaç seans yapılıyor?

Bars seansları eğitimi yaklaşık 1 saat ila 2 saat sürer ve ilk seansın etkileri 3 hafta boyunca devam eder. Mucizeler için kişilerin 10 seans alması önerilmektedir.

Access Bars evde uygulanabilir mi?

Access bars eğitimi alan bazı uygulayıcılar uygulamayı kendi başlarına yapmaktadırlar. Yaptıkları uygulamaların verimli olup olmadığı bilinmemekle birlikte teorik olarak mümkündür.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 2 Average: 5]

Yorum yapın

2