İsim Numeroloji Hesaplama Programı

İsminizin ne anlama geldiğini ya da şanslı mı yoksa şanssız mı olduğunu merak ettiyseniz, İsim Numeroloji Hesaplama Programı size yardımcı olabilir. Aslında, bir nümeroloğa danışan çoğu insan bunu bu amaçla yapar. Aşağıdaki tablo, isminizin harflerinin sayısal değerlerinin toplanmasıyla nasıl sayılara ayrıldığını göstermektedir. Örneğin: “E” harfinin değeri 5 ve “L” harfinin değeri 12’dir; dolayısıyla bunların kombinasyonunun toplam değeri 17 (5+12) olacaktır.

Buradaki bağlantıya giderek sizin için hazırladığımız İsim Numeroloji Hesaplama Programnı kullanabilirsiniz.

İsim Numeroloji Hesaplama Nasıl Yapılır ?

İsim Numeroloji Hesaplama, kozmik planın ayrılmaz bir parçası olarak sayıların ve belirli yetenekleri ve karakter eğilimlerini yansıttıkları okült modun incelenmesidir. Peki İsim Numeroloji Hesaplama Nasıl Yapılır? Her harfin, karşılık gelen kozmik titreşimi sağlayan sayısal bir değeri vardır.

Doğum tarihinizdeki sayıların toplamı ve isminizdeki harflerden türetilen değerlerin toplamı titreşimlerin karşılıklı ilişkisini sağlar. Bu sayılar karakteriniz, yaşam amacınız, sizi neyin motive ettiği ve yeteneklerinizin nerede yatıyor olabileceği hakkında çok şey ortaya koyar. Numerologlar sayıları, önemli yaşam hamleleri ve faaliyetleri için en uygun zamanı belirlemek için kullanırlar. Numeroloji ne zaman yatırım yapılacağına ne zaman evlenileceğine ne zaman seyahat edileceğine ne zaman iş değiştirileceğine veya yer değiştirileceğine karar vermek için kullanılır.

Birinin karakter numarasını bulmak için, adının rakamlarını toplayın (boşluklar hariç) ve tek bir rakama indirin. Abdullah Keşanlı’nın ismindeki rakamları toplayın ve tek bir rakama indirin. Sonuç 6. Bu kişi sorumluluk alabilen ve sevgiye değer veren biridir.

Aşağıdaki tabloda  İsim Numeroloji Hesaplama ile ilgili denk gelen harf ve rakalmarı görebilirsiniz

1AJS-Ş
2BKT
3C-ÇLU-Ü
4DMV
5ENW
6FO-ÖX
7G-ĞPY
8HQZ
9I-İR 

Numeroloji analizi Ne işe Yarar

Numerolojide her insan için bir hesaplama vardır. Peki Numeroloji analizi ne işe yarar ? Bu hesaplama, karakterinizi ve yeteneklerinizi temsil eden bir sayıdır. Bunu hesaplayabilmeniz ve ne tür bir insan olduğunuzu bilmeniz açısından astrolojiye benzer. Ancak astrolojinin aksine, numeroloji yıldızlara veya gezegenlere değil, sayılara dayanır. Numerolojinin ardındaki fikir, dünyadaki her şeyin bir anlamı olduğudur; her kelimenin, her ismin, her tarihin altında yatan bir anlam vardır. Tıpkı insan olarak işlev görmemize yardımcı olan ellerimiz ve ayaklarımız olduğu gibi, evrenin de onu daha iyi anlamamıza yardımcı olan sayıları vardır.

Numerolojinin 100 yıldan daha eski olduğuna inanılmaktadır. İlk olarak sayıları kendi kişilikleri ve özellikleri olan canlılar olarak gören eski uygarlıklar tarafından kullanılmıştır.Bir insanı oluşturan karakter özellikleri tam olarak bilinmiyorsa, performansı yüksek olmayabilir. Kendini tanımayan bir kişi potansiyelinin farkında değildir. Daha fazlasını yapabilecekken daha azıyla yetinirler. Bazı öğrencilerin ya da yetişkinlerin tembel olduğu fikri aslında doğru değildir. Sahip oldukları yetenek standart düzene dahil edilmediği için tembel olarak görülürler. İşte numeroloji burada devreye girer.

Jass Nedir ? Merak ediyorsanız buradaki içerikten bilgi alabilirsiniz

Kader Sayısı Neye Göre Hesaplanır?

 Kader sayısı hesaplamaya nasıl yapılır ? isim numeroloji hesabı yaparken kader sayısı hesaplamayıda sizelere göstereceğiz.

Astroloji ile özel olarak ilgileniyorsanız bunun ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz

Numerolojik sistem 1’den 9’a kadar olan sayıları ve sadece 11 ve 22’yi içerir. Her sayının açıkladığı bir kişilik oluşumu vardır. 11 ve 22 sayıları “değişmez sayılar” olarak adlandırılır. Hesaplamalar yapıldığında, son sayı 11 veya 22 olduğunda yorumları okunmalıdır.

Örneğin:

31 Ekim’de doğdunuz (10+1=11) 1973 (9+3=12). 1986 yılında doğdunuz (8+1+9+6=22). Doğum tarihinize göre numerolojik numaranız 7. Şimdi aşağıdaki tabloya  yöntemine göre kader sayınızı  bulun.

DOĞUM SAYISIKARAKTERMESLEK
1bağımsızlık, özgünlük, egoCerrah, büyükelçi, iş adamı, bilim adamı, araştırmacı,
2aşırı duyarlılık, bağımlılıkTurizmci, gazeteci, şarkıcı, dansçı
3sosyal kişilik, dostluk meyli, yüzeysellikavukat, yargıç, büyükelçi, asistan, polis
4güvenilirlik, bükülmezlik, Sağlamlıktekniker, modacı, mühendis, astrolog
5gezginlik, değişkenlik, erotizm meylimuhasebeci, gazeteci, radyocu
6Aşk, sorumluluk, anlayış,mimarlık, gıda müfettişi, roman yazarı, bürokrat
7zihni analizcilik, zeka, eleştiricilikFilm sinema sektörü, seyahat acentesi, hostes
8organizasyon yeteneği, güçlülük, maddi ve adilOyuncu, mühendis, polis, belediye başkanı, siyasetçi
9Sanatkar, hümanist, romantik, duygusallıkCeo, lider, polis, komutan, itfaiyeci

Ayrıca kader sayısı ve doğum tarihine göre numeroloji hesaplamak için buradaki bağlantıdan ilgili araçlara ulaşabilirsiniz.

Diğer yazılarımız

Ruh sayısı nasıl hesaplanır?

Ruh sayısı (2), adınız ve soyadınızdaki sesli harflerin toplanmasıyla hesaplanan benzersiz bir sayıdır.
Ruh sayısını hesaplarken atılması gereken iki adım vardır:
 
1. İfade (Yetenek) Sayısı: Adınız ve soyadınızdaki harflerin toplamı.
2. Ruh Numarası: Adınız ve soyadınızdaki sesli harflerin toplamı.

Kişisel yıl sayısı Ne demek?

Kişisel Yıl Numarası doğum gününüzden ve ilgilendiğiniz yıldan hesaplanır. Gelecek yılları değerlendirmenize yardımcı olur. Her yılın etkisi doğum gününüzden bir sonraki doğum gününüze kadar 12 ay boyunca geçerlidir.

İsim Numeroloji Hesaplamada 22 sayısı ne anlama gelir?

22 sayısı bazı hedeflerinize ulaşmak üzere olduğunuzun bir işaretidir. 22 sayısı Numerolojide Ana Sayı olarak adlandırılır, çünkü alışılmadık derecede güçlü bir titreşim taşır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 2 Average: 5]

Yorum yapın