Jaas Nedir ❓- Detaylı Anlatım 2023

Bu içeriğimizde Jaas Nedir sorusu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. İnsanlar son zamnalarda alternatif tıp yöntemlerine sıkça baş vurmaktadır. JAAS (Jean Adrienne Sistemi) hayatımızı olumsuz etkileyen ve blokajlar, hastalıklar, fobiler, tekrarlayan kalıplar ve istenmeyen kimlikler şeklinde kendini gösteren etkileri kolayca ve huzurla geride bırakmamızı sağlayan bütünsel bir şifa ve arınma yöntemidir.

Şimdiki yaşamımızı doğrudan etkileyen ancak çeşitli yaşam süreçlerinde (ki bu şimdiki yaşamımız, ruhumuzun diğer yaşamları ya da atalarımızın yaşamları olabilir) meydana gelmiş olabilecek travmatik olguları, karmik dengesizlikleri ve sistem alanımızdaki psişik faaliyetleri şifalandırmamızı sağlar. Herkesin kendine ya da başkalarına kolaylıkla uygulayabileceği pratik ve etkili bir yöntemdir.

Jean Adrienne Kimdir

Jaas Nedir ❓ sorusunun ardından merak edilen bir diğer konu ise Jean Adrienne Kimdir? sorusu oluyor. Inner Speak’in geliştiricisi Jean Adrienne, Florida Eyalet Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Voice America’da ayda 25.000’den fazla dinleyicisi olan bir İnternet radyo programı sunmakta, Steve Rother’in “Virtual Light” TV programına konuk olmakta ve Lightworker.com ve Sibyl Magazine için aylık yazılar yazmaktadır.

JAAS-Inner-Speak, psikolog, eğitimci ve şifacı Jean Adrienne Miller tarafından geliştirilmiş bir yaşam sistemi arındırma yöntemidir. Inner-Speak sistemi, 144 dosya ve kinesiyolojiden oluşan bir dosya protokolü kullanarak, bilinçaltımızda yaşamımızın bir alanında tıkanmamıza neden olan ya da yaşamımızda çeşitli sorunlar olarak tezahür eden etkileri kolayca ve barışçıl bir şekilde değiştirmemize yardımcı olur. Bu blokajlar genellikle çeşitli yaşam süreçlerinde yaşadığımız deneyimlere verdiğimiz eski, uygunsuz tepkilerdir.

JAAS eğitimleri için buradaki bağlantıdan Resmi siteye ulaşabilirsiniz.

Jean Adrienne 2002 yılında Klinik Kinesiyolojiyi en basit düzeye taşıyan bir araç olan Jean Adrienne Arınma Sistemini tanıttı. Bu araç uygun fiyatlı, kolay ve kullanıma hazırdır, böylece kullanmak isteyen mümkün olduğunca çok sayıda kolaylaştırıcı bundan faydalanabilir. Jean Adrienne Arınma Sistemi, kendilerini bilincimizi yükseltme yolunda bize yardımcı olmaya adamış olan Michael ailesinin melekler grubunun bir armağanıdır.

Jaas Çalışması Nedir ?

jaas çalışması nedir ile ilgili bu içeriğimizde bir çok sorunuza yanıt veriyoruz. Jaas çalışması Jean Adrienne Arınma Sisteminin bir sonucu olarak karşımıza çıkmaktadır. Jaas Nedir ? kısmında açıklığa kavuşturduğumuz gibi yazımızın devam eden paragraflarında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Jaas Egitimi Ücreti

Okuyucularımız Jaas Egitimi Ücreti hakkında çok fazla soru sormakta. Bizde bu sebep ile siz değerli okuyucularımız için jaas eğitim ücreti nedir? başlığı ile ilgili araştırmalar yaptık. Topladığımız verilerle bir çok eğitimciye sorduğumuz sorular sayesinde Jaas Egitimi Ücreti hakkında ortalama bir rakam çıkardık.

Buradaki bağlantı üzerinden Jaas eğitimi ücretiJaas eğitim ücreti hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Jaas Nasıl Uygulanır

Jaas Nedir sorusunu yukarıda cevaplamıştık, jaas nasıl uygulanır bir bakalım.Jean Adrienne Arınma Sistemi, Yüksek Benliğimize teslim olduğumuz ruhsal bir şifa sürecidir. Bu süreçte danışan tamamen bilinçlidir ve kolaylaştırıcı danışanın Yüksek Benliğinden üzerinde çalışılan durum ve bunun yaşam süreçleri üzerindeki etkisi hakkında gerekli bilgileri alır. Bu bilgiler deneyimleri ve bunlara verilen ruhsal tepkileri içerir; ardından çeşitli arınma süreçleri başlatılır. Seansın tamamı genellikle 1-1,5 saat arasında sürer, ancak bu süre ihtiyaç duyulan arınma seviyesine göre değişebilir.

Kas testi yoluyla vücudunuzu etkileyen sağlık sorunlarını belirleyebilirsiniz. Bu, bir dizi kod içeren dosyalar kullanılarak gerçekleştirilir. Müşteri ile çevrimiçi skype veya zoom aracılığıyla iletişime geçilir. Seans bir saat kadar sürer ve yüz yüze veya telefonla yapılır.

JAAS Uygulaması Nerelerde Uygulanır ?

Jaas nedir ? artık tamamen biliyoruz. Peki JAAS nasıl uygulanır ?Karmik soyun yanı sıra geçmiş yaşam karmik blokajlarını da miras almış olabiliriz. Atalardan gelen karma blokajları gibi geçmiş yaşam karma blokajları şimdiki yaşamlarımızı etkileyebilir ve bunları serbest bırakmak bu blokajları salıvermek ve iyileştirmek için çok etkili bir yöntemdir.

Olumsuz düşünce, duygu ve deneyimlerimizle özdeşleşmek hastalıklara, ilişki sorunlarına ve kayıplara yol açabilir. Bu yaşam deneyimlerinde etki-tepki prensibinden kaynaklanan çatışmalar, reddedilmeler ve çeşitli travmalar yaşamış olabiliriz. Hayatınızın herhangi bir alanında başarıyı sabote eden eski programları, inanç sistemlerini ve tekrarlanan davranışları temizlemek bu çalışma ile mümkündür.

Kısır döngüler, tıkanıklıklar, düğümler, tekrarlayan olaylar hayatımızı etkileyen ve onlardan kurtulmak istediğimiz olgulardır. Ancak, genellikle hemen ortadan kaldırılamazlar, ancak bu çalışma sistemi ile nedenleri güvenli bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.

Taç çakra ile ilgili merak ettiklerinizi buradaki içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Yaşamlarımızda sık sık değişim isteriz ama yine de bundan korkarız. Yeni olan, bildiğimiz ve güvendiğimiz şeylerin dışında olduğu için kendimizi güvensiz hissedebiliriz. Bir şeyi isteyebilir, istiyormuş gibi yapabilir, bilinçli bir düzeyde elde etmeye çalışabilir ve sonuç alamayabiliriz. Yeni fikirlere uyum sağlayamama ya da kendi konfor alanımızın dışına çıktığımızda kendimizi güvende hissetmeme duygusu, çoğu zaman istediğimizi elde etmemizi engeller.

Rezonansa girdiğiniz bir ruh ailesi, geçmiş yaşam kişiliği, soy karması, paralel yaşam partneri ya da kişileri, geçmiş yaşam aile üyeleri gibi size negatif enerji çeken kalıpları; yeteneklerinizi ve başarılarınızı sergilemenize, bolluk, bereket, refah ve huzur içinde yaşamanıza engel olan olumsuzlukların altında yatan nedenleri tespit etmek ve çözümlemek mümkündür.

Jaas Eğitimi Ekşi

Jaas eğitimi ekşi ile ilgili okuyucularımızdan çok fazla soru alıyoruz. Jaas Eğitimi ile ilgili bir çok alanda bilgi bulabilirsiniz. Bu yazıda sizlere Jaas Nedir ? detaylıca anlatmıştık. Buna rağmen ikna olmayan okuyucularımız için Jaas Eğitimi Ekşi Sözlük içeriklerinede bakmalarını tavsiye ediyoruz.

Konu ile ilgili ekşi sözlük yorumlarını okumak isterseniz buradaki bağlantıyı kullanabilirisiniz.

Jaas nedir ? makalemizde sizlere Jean Adrienne Sistemi nasıl çalışıyor anlatmaya çalıştık. Daha dikkat çekici içerikler için bizi takip etmeye devam edin !

Diğer içeriklerimize kesinlikle bir göz atın !

Inner Speak ne demek ?

InnerSpeak, İç Benliğin veya ruhun bilinçli zihinle iletişim kurmasını sağlayan, böylece arzu ettiğimiz gerçekliği yaratmamızı engelleyen alanları veya tıkanıklıkları tanımlayan güçlü bir tekniktir.

Jean Adrienne arınma sistemi ne demek?

Jean Adrienne Arınma Sistemi, Yüksek Benliğinizin veya ruhunuzun bilinçli zihninizle iletişim kurmasını sağlayan ve böylece arzu ettiğiniz gerçeklikleri yaratmanızı engelleyen blokajları tanımlayan güçlü bir yaşam enerjisi arınma yöntemidir.

JAAS Danışmanlığı Nedir?

Jean Adrienne Arınma Sistemi, psikolog, şifacı ve eğitimci Jean Adrienne Miller tarafından geliştirilen, ilahi ilhamla geliştirilmiş bir kendini arındırma yöntemidir. Yöntem, daha önce göremediğimiz veya arınamadığımız bazı konuları görmemizi ve arınmamızı sağlar. Ayrıca Jaas nedir içeriğimizde bu konunun detaylarını bulabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 2 Average: 5]

Yorum yapın